Správy & Média

10. raz sme zvíťazili v kategórii Verejné obstarávanie!

Dátum: 27/04/2022

Vydavateľstvo EPRAVO Group s. r. o. v spolupráci s týždenníkom TREND vyhlásili 26. 4. 2022 víťazov 10. ročníka renomovanej súťaže Právnická firma roka 2022. Naša kancelária RUŽIČKA AND PARTNERS opakovane, už po desiaty raz, získala víťazstvo v kategórii Verejné obstarávanie. Okrem toho sme získali prvenstvo v prestížnej kategórii Fúzie a akvizície.

 

Slávnostné vyhlásenie výsledkov súťaže formou gala večera prebehlo v priestoroch hotela DoubleTree by Hilton | Bratislava. Veľkolepé udeľovanie cien sa konalo po dvojročnej odmlke zapríčinenej pandémiou. Výsledky boli tiež zverejnené na webovej stránke www.epravo.sk a tiež v špeciálnej prílohe týždenníka Trend, Právo a advokácia.

Cieľom súťaže je poskytnúť lokálnemu trhu orientáciu v kľúčových odboroch práva. Tento rok boli udelené ceny v osemnástich odborných kategóriách a v dvoch zvláštnych kategóriách Pro Bono & CSR a Najlepšie klientské služby.

V oblasti verejného obstarávania patrí naša kancelária medzi nesporných lídrov na slovenskom trhu, o čom svedčí aj unikátna neprerušená reťaz víťazstiev v tejto kategórii od začiatku súťaže v roku 2013. Naši advokáti pracovali a pracujú na mnohých významných projektoch pre verejný sektor. Zastupujú tiež množstvo spoločností zo súkromného sektora, ktoré sa uchádzajú o realizáciu verejných zákaziek na Slovensku, či v zahraničí.

Ján Azud, vedúci partner pre oblasť verejného obstarávania vyjadril potešenie z ocenenia: „Právo verejného obstarávania je v oblasti verejného sektora kľúčovým právnym odvetvím, nástrojom, ktorý umožňuje štátu a samospráve realizovať svoje denno-denné prevádzkové potreby, ale predovšetkým plniť strategické ciele národných a lokálnych politík. Bude kľúčové aj v súvislosti s obnovou ekonomiky a riešení dopadov globálnej pandemickej a bezpečnostnej krízy. Práve preto nás prvenstvo v tejto kategórii osobitne teší. Už desiate víťazstvo v rade úspechom, na ktorý sme nesmierne hrdí. “

Ako dlhoročný líder v oblasti fúzií a akvizícií a právnom poradenstve pre korporátnu klientelu, vidíme svoju rolu v tejto oblasti v poskytovaní služieb skôr komplexného strategického charakteru, či už ide o korporátne reorganizácie a akvizície, modifikácie organizačných schém, implementácie rôznorodých systémových opatrení naprieč firmou, ako aj strategické poradenstvo pri riešení problematických záležitostí na úrovni Top manažmentu spoločnosti.

Dana Nemčíková, vedúci partner pre oblasť korporátneho práva, fúzií a akvizícií dodáva: „Ako jedna z kľúčových zložiek korporátneho práva patria fúzie a akvizície k najprestížnejším oblastiam právnej praxe v slovenskom i medzinárodnom meradle. Sme preto vďační za ocenenie práve v tejto kategórii. Najväčšie poďakovanie pritom patrí našim dlhodobým klientom, pretože bez ich dôvery by úspechy, ako tento neboli možné.“

„Veľmi si vážime tieto ocenenia, ako i celkové výborné hodnotenie našej práce v súťaži Právnická firma roka. Sme hrdí, že okrem obchodných úspechov počas tridsiatich rokov pôsobenia na trhu, aj nezávislé hodnotenia odbornej obce doma i v zahraničí, reflektujú naše profesionálne úsilie a intenzívnu prácu, v jednotlivých oblastiach a sektoroch právnej praxe,“ uzatvára Jaroslav Ružička, Managing partner kancelárie.

 

Viac info

 
array(0) { }